Nasze plany na 2022 r.

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem Dandie Dinmont Terriera informujemy, że najblizszy moit planujemy w pierwszej połowie 2022 roku.

Nasze szczenięta, do nowych domów idą w wieku około 10 - 12 tygodnia życia. Dłuższy pobyt z mamą i stadkiem dorosłych psów pozwoli na ich pełny i wszechstronny rozwój. W tym czasie przejdą przegląd hodowlany, zostaną zaczipowane, trzykrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione.  Nasze maluchy są odchowywane w domu, dobrze socjalizowane, jeżdżą samochodem, poznają nowe miejsca i nowych ludzi, są też wstępnie uczone czystości. Do nowego domu pójdą zaopatrzone w: kopie rodowodów rodziców, metryki Związku Kynologicznego w Polsce , książeczki zdrowia z oraz z wyprawką która pozwoli im na dobrą aklimatyzację w nowych warunkach, a nowym właścicielom ułatwi opiekę nad nimi smile  Sprzedaż szczeniaczka, nie kończy naszego zainteresowania nim, a z właścielami, o ile maja taką wolę utrzymujemy kontakt i miarę możliwości, staramy się wspierać, służyć radą i pomocą bez względu na wiek psiaka.

Zainteresowanych zakupem dandusia zapraszam do kontaktu telefonicznego 510 175 298 powiem więcej o naszych planach związanych z malcami.

Nasze dotychczasowe mioty można zobaczyć w końcówce artykułu w którym przedstawiamy nas, naszą miłość do dandusi i ogólnie hodowlę: <<<  Kilka słów o naszej hodowli

 Osoby poszukujące psa dla siebie, a nie znających Dandie zapraszam do zakładki: <<< Dandie Dinmont Terrier w pigułce 

Bardzo ciekawą i jedyną w swoim rodzaju historię powstania tej rasy psów przytaczamy w artykule: <<< Dandie Dinmont historia rasy

Jolanta Miąsek

tel. 510 175 298